concept-heading-9-1920x1080

KACHEL Development
Lider w regionie

Zyskaliśmy uznanie jako lider w regionie dzięki wyjątkowemu, indywidualnemu podejściu do każdego Klienta. Jesteśmy jedną z największych firm specjalizujących się w budowie domów, segmentów i apartamentów na tym obszarze. Co jeszcze bardziej wyróżnia nas spośród innych?
Budujemy bez zaciągania kredytów, opierając się wyłącznie na własnym kapitale.


Wybierając Kachel Development, wybierasz solidność, innowacyjność i pewność, że Twoje marzenia o wymarzonym domu są w najlepszych rękach.

KACHEL DEVELOPMENT
Bezpośredni kontakt z właścicielem firmy.

Bezpośredni kontakt z właścicielem firmy to unikalna korzyść, którą oferujemy każdemu Klientowi. Inż. Damian Kachel, absolwent Politechniki Śląskiej o specjalizacji Budownictwo i Architektura, osobiście udzieli Ci profesjonalnego doradztwa na każdym etapie realizacji projektu.


Dodatkowo, oferujemy usługi indywidualizacji mieszkań, dostosowując je do Twoich unikalnych potrzeb. Nasze doświadczenie oparte na wieloletniej współpracy z wyspecjalizowanymi firmami wykończeniowymi pozwala nam zapewnić Ci kompleksowe wsparcie przy procesie wykończenia wnętrza. Z KACHEL Development zrealizuj swoje marzenia o idealnym domu bez zbędnego stresu i formalności!

15+

Ponad 15 lat doświadczenia w branży budowlanej.

KACHEL DEVELOPMENT
W budownictwie liczy się jakość

W ciągu ostatnich 10 lat przekształciliśmy 50 000 m2 terenu, tworząc obszar równy siedmiu pełnowymiarowym boiskom do piłki nożnej. To nie tylko inwestycje, lecz unikalne przestrzenie, gdzie jakość spotyka się z funkcjonalnością, aby stworzyć idealne miejsce do życia.

Sprawdź nasze inwestycje

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.